انتخاب صحیح کیف زنانه

انتخاب صحیح کیف زنانه

کیف یکی از وسایل ضروری یک خانم است . قبلا که واژه کیف به گوش شما میخورد آن را وسیله ای تصور می کردید که وسایل دیگر را در خود جای میدهد اما الان کیف رتبه دومین اکسستوری جهان را دارد . تاحالا مشکل انتخاب کیف را داشته اید؟ شما هم بار ها قصد به خرید کیف کرده اید ، ولی آنقدر تنوع و معیار ها زیاد بوده که نتوانسته اید انتخاب کنید باید بگویم این مسئله نه تنها برای  شما ، بلکه برای نیمی از مردم  دشوار است ولی جای نگرانی نیست ما اینجایم تا به شما کمک کنیم که بهترین انتخاب را داشته باشید. اما قبل از شروع باید از شما چند سوال بپرسیم.

سوالاتی که به خرید شما کمک میکند

چه وسایلی با خود حمل میکنید؟ آیا دانشجو یا دانش آموز هستید؟ آیا نیاز به فضای زیادی دارید؟ کیفیت کار برایتان مهم است؟ این ها سوالاتی هستند که به خرید شما کمک میکنند ولی هنگام خرید باید با توجه به نیاز خود سوالاتی از خود بپرسید که انتخاب بهتری داشته باشید . در این مقاله ، آکارا تمام سعی اش را گذاشته است که بهترین کیف را انتخاب کنید ، برای همین موضوع ، در ادامه نکاتی را مطرح میکنیم که حتما باید به آنها توجه داشت.

جنس محصول

میتوان گفت جنس محصول مهم ترین معیار برای در انتخاب محصول است. اما چگونه جنس بد را از جنس خوب تشخیص دهیم؟

یک جنس خوب زیرکاری شده است ( الیاف زیر جنس ) و این زیر کاری در دوام ، رخ محصول و مقاومت کار تاثیر به سزایی دارد ، اگر جنسی از کیفیت نامطلوبی ساخته شده باشد با یک اتفاق ناچیز پاره میشود.

زیپ کار

فرق یک زیپ خوب و بد این است که یک زیپ خوب به راحتی باز و بسته میشود و در هنگام شستشو یا شرایط دیگر رنگ پس نمیدهد ، مقاوم است و پاره نمیشود باید به این نکات در هنگام خرید توجه داشته باشید.

یراق

فرق یک یراق خوب و بد چیست؟  معمولا کیفیت یراق ها در آب کاری مشخص میشود ، بگذارید حالت های مختلف آب کاری را برایتان توضیح دهم .در یک حالت که بشکه ای نام دارد یراق ها را در بشکه ای بزرگ میریزند و طبق معمول تعداد زیادی در بشکه قرار میگیرد و همزمان آبکاری میشوند و نتیجه خوبی را نمیدهند ، کیفیت پایینی را میدهد اما در یک حالت یراق ها به صورت دانه دانه آبکاری میشوند و کیفیت بالایی را به شما میدهد . یک نکته که یراق خوب را از یراق بد مشخص میکند این است که آن یراق زنگ نمیزند .

کیفیت دوخت

با یک مثال شروع میکنم ، تولیدی a در یک روز صد عدد کیف تولید میکند  اما تولیدی در یک روز 50 عدد کیف تولید میکند . فرق این تولیدی ها تعداد تولید آنها نیست بلکه کیفیت دوخت آنهاست . تولیدی b نهایت دقت و حوصله را صرف میکند و در نتیجه کیفیت کار تولیدی b بسیار بالا میرود.

آکارا

آکارا سعی کرده است برای شما عزیزان بهترین و باکیفیت ترین کیف ها را تهیه کند و به دست شما برساند . تمام نکاتی که در بالا گفته شد در تمام محصولات ما رعایت شده است . آمیدوارم از این مقاله لذت برده اید و توانسته است کمکتان کند .